Jaro, léto, podzim, zima, hudebka je vždycky prima

HV na 1. stupni ZŠ v Praze

23. 9. 2024, zahájení v 9:00

8 vyučovacích hodin

FZŠ O. Chlupa, Praha 13, Fingerova 2186

ZUŠ

OBSAZENO! Můžete se přihlásit jako náhradník.

Seminář se uskuteční 23. 9. 2024 od 9:00 do cca 17:30 hod.  Po každém bloku přestávka (nabídka čaje, kávy, drobného občerstvení), v poledne delší přestávka s možností odchodu na oběd.

Cena 2180 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme na jeden doklad a započítáme slevu automaticky! Pro uplatnění slevy není možné hradit kartou, vyčkejte na fakturu.

2015 Olomouc

OBSAZENO! Můžete se přihlásit jako náhradník.

Pojďte si během jednoho dne projít s hudebními aktivitami celý kalendářní rok. Osmihodinový kurz bude rozdělen do čtyř částí. V každé části bude zařazeno něco hravého z teorie, něco chytlavého z rytmu, nabídka písniček, závěr bude patřit aktivnímu poslechu. Vznikne tak balíček ke každému ročnímu období, který můžete využít nejenom hodinách hudební výchovy. Aktivity budou určeny zejména pro žáky 1. stupně ZŠ.

Činnosti jsou praxí ověřené, nemusíte mít žádné teoretické znalosti. Stačí chuť si kurz užít a vše si na vlastní kůži vyzkoušet.

S sebou určitě dobrou náladu s elánem do činností, vhodné je přezutí (práce i na koberci). Pokud Vám chutná káva nejlépe z Vašeho hrníčku, tak si ho přibalte.:-)

Obsahem kurzu jsou:

• hravé aktivity k hudební teorii
  • práce s rytmem (s nástroji i bez nástrojů, s hudebními podklady)
  • soubor písní k jednotlivým ročním obdobím (návrh doprovodů a pohybových aktivit k písním)
  • aktivní poslech (klasická hudba spojená s různými činnostmi)

Pro absolventy předchozích seminářů:

Osmihodinový kurz bude obsahovat některé aktivity, které byly v jednotlivých kurzech "Jarní, letní, podzimní a zimní muzicírování". Ty již letos samostatně nabízené nebudou. Absolventi si tedy případně mohou již prožité věci "oprášit" a doplnit novými, které budou zařazené.