Webinář třídní schůzka: žák - rodič - učitel

(triáda aneb zapojme všechny)

10. 10. 2024, zahájení v 14:00

2 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

(ne)pedagogičtí pracovníci

Seminář se uskuteční 10.10.2024 od 14:00 do cca 16:30 hod.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky (e-podpis). Více k webinářům zde.

Na Vaše přání jsme připravili webinář k vedení třídních schůzek ve formátu tripartity. Tento styl vedení je v poslední době oblíbený, v některých školách nově vyžadovaný. Pokud si nevíte rady, jak je uchopit, přijďte k nám načerpat inspiraci, co vše je možné či co se osvědčilo našim lektorům.

Webinář je vhodný nejen pro vedoucí pracovníky, ale i učitele 1. a 2. stupně, speciální pedagogy, výchovné poradce, vychovatele aj.

Na webináři se dozvíte:

• co je to triáda (tripartita), co je jejím cílem
  • jak se připravit na triádové setkání
  • jaké jsou role jednotlivých členů triády
  • význam portfolia pro triádu aj.