Možnosti efektivní spolupráce rodiny a školy

4. 12. 2024, zahájení v 15:00

3 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

(ne)pedagogičtí pracovníci

Seminář se uskuteční 4.12.2024 od 15:00 do cca 17:30 hod.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky (e-podpis). Více k webinářům zde.

900 Kč

Cena 830 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme na jeden doklad a započítáme slevu automaticky! Pro uplatnění slevy není možné hradit akci kartou, vyčkejte na fakturu.

Připravili jsme pro Vás nový webinář, který bude zaměřen na posílení vztahů a efektivní komunikace mezi rodiči a pedagogy. Cílem je podpořit vzájemné porozumění a spolupráci, která je klíčová pro rozvoj a vzdělávání dětí. Účastníci se seznámí s různými metodami a přístupy, jak zapojit rodiče do školního prostředí a jak společně řešit výzvy, které moderní vzdělávání přináší.

Lektorka vychází ze své pedagogické praxe a krom teorie bude školení obsahovat také praktické ukázky.

Na webináři se dozvíte: