Změny RVP aplikované do ŠVP ZV v praxi

4 vyučovací hodiny

WEBINÁŘ

Vedení škol

Webinář se uskuteční 21.11.2024 od 14:00 do cca 15:30 hod.

Akce se uskuteční v prostředí LiveWebinar. Podrobnější informace zašleme přihlášeným den před spuštěním webináře. Pokud je v den konání nenaleznete v žádné složce pošty, kontaktujte nás.

Platné osvědčení o absolvování akce a obdržíte po uskutečnění akce elektronicky (e-podpis). Více k webinářům zde.

Cena 1190 Kč/os při účasti dvou a více osob z jedné školy (při společné fakturaci).

Účastníci se musí hlásit jednotlivě, při fakturaci je zahrneme na jeden doklad a započítáme slevu automaticky! Pro uplatnění slevy není možné hradit akci kartou, vyčkejte na fakturu.

Seminář je vhodný pro ředitele, zástupce ZŠ a koordinátory ŠVP. Provede vás jím zkušená lektorka a ředitelka ZŠ s mnohaletou praxí. Zaměří se na připravované změny Rámcového vzdělávacího programu v našich školách v rámci základního vzdělávání. Přinese pohled na možné aplikace nového RVP do školního prostředí a ŠVP.

Na akci zazní zejména:

• Informace ke změně RVP
  • Obecné části RVP
  • Základní gramotnosti
  • Klíčových kompetencí
  • Průřezová témata
  • Vzdělávacích oblasti
  • Kultura školy
  • Formativní hodnocení
  • Struktura ŠVP propojená s RVP
  • Jak uvařit ŠVP v praxi
  • Modelové ŠVP

V rámci programu zazní základní informace k připravované změně RVP, odkazy, kde najít informace a podporu. V prezentaci, kterou dostanou účastnící k dispozici, budou jednoduše popsány základní části a zaměříme se na rozdíly stávajícího RVP  s RVP novým. Propojíme teorii s praxí. Ukážeme, jak pracovat s ŠVP školy v rámci připravované změny a jak „uvařit“ kvalitní  ŠVP propojený s kulturou školy. Účastníky seznámíme s možností využít při tvorbě vlastního ŠVP modelové ŠVP a možnost využití podpůrných materiálů.

Na akci zazní zejména:

• Informace ke změně RVP